Hlavná stránka » Domy » Výstavba domov

Výstavba domov

Naše drevodomy staviame priamou konštrukciou, t.j. priamo na základovej doske postavíme drevenú rámovú konštrukciu pre obvodové steny a nosné priečky a vyhotovíme krov. Nasleduje dokončenie strechy a montáž opláštenia obvodových stien vrátane montáže tepelnej a zvukovej izolácie a rozvodov energií, stavba priečok a dokončenie stropov, dokončenie domu. Z interiéru sú steny ukončené stierkami a z exteriéru vysokoparopriepustnou omietkou alebo dreveným obkladom na rošte - odvetranou fasádou.

Tento spôsob výstavby prináša veľkú variabilitu vyhotovenia domu, čo sa týka použitých materiálov. Výstavbu domu je možné uskutočniť v rozsahu hrubej stavby, rozšírenej hrubej stavby a stavby na kľúč, alebo v inom rozsahu podľa požiadaviek zákazníka. Cenová ponuka je vypracovaná tak, že máte prehľad o cene stavby v jednotlivých rozsahoch. Vieme sa prispôsobiť individuálnym potrebám zákazníka.

Používané materiály

Kladieme dôraz na ekologickosť materiálov. Staviame z dreva, ekopanelov, drevovláknitých dosiek, používame izolácie z ovčej vlny, minerálne izolácie s ECOSE technológiou,...

Stavebné materiály, ktoré používame sú na biologickom základe alebo sú vyrobené bezformaldehydovými technológiami. Snažíme sa o to aby v domoch, ktoré postavíme bolo zdravé vnútorné prostredie a na to len samotné zdravé materiály nestačia. Preto staviame domy s difúzne otvorenou konštrukciou.

Viac informácií o materiáloch

Záruka

Na konštrukčný systém poskytujeme záruku 35 rokov, na zabudované časti a prvky obstarané od iných dodávateľov poskytujeme záručnú dobu zhodnú s konkrétnym dodávateľom a na ostatné stavebné práce 36 mesiacov.

Doba zhotovenia

Záleží od zložitosti domu, obvykle 2 až 3 mesiace.

Práve staviame:

Drevodom Nálepkovo

Drevodom Nálepkovo